Презентація Kehua Tech на електротехнічній виставці «elcomUkraine 2019»

Презентація Kehua Tech на електротехнічній виставці «elcomUkraine 2019»

З 9 по 12 квітня відбулась презентація продукції виробника Джерел Безперебійного Живлення «Kehua Tech» на електротехнічній виставці «elcomUkraine 2019».

На виставці були представлені українському споживачу ДБЖ з подвійним перетворенням (on-line) від 1кВА до 200кВА. Нікого не залишили байдужим зовнішній вигляд, якість матеріалів та технічні характеристики продукції. Особливу увагу було приділено до компактних рішень:

  • ДБЖ 20кВА KR-RM серії, що займають у 19”-й стійці лише 3 юніти, глибиною 550 мм та працюють 3:3, 3:1, 1:1 електромережами;
  • 3-х фазного ДБЖ KR33 серії потужністю 40кВА з модульними батарейними комірками з функцією «гарячої» заміни;
  • 3-х фазного модульного ДБЖ MR33 серії потужністю 200кВА з модулями по 50кВА без єдиної точки відмови, що є пріоритетом для будь-якої ІТ інфраструктури.

Всі представлені рішення мають надзвичайну ефективність та вихідний коефіцієнт потужності «1» (кВА=кВт), що дозволяє підключати більше критичного навантаження та знизити експлуатаційні витрати.

Всі ДБЖ мають строк служби від 15 років та комплектуються «LONG LIFE» батареями зі строком служби від 10 років,  що дозволяє обмежуватись плановими роботами з технічного обслуговування достатньо тривалий час.

Дізнайтесь більше у наших менеджерів!